Bendra informacija

VŠĮ  „Žmogaus sveikatos centras“ gerbia savo lankytojų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje svetainėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Prieš įrašant savo duomenis, prašau perskaitykite taisykles, kad nekiltų nesusipratimų.

Duomenų apsauga

Jūsų vardas ir elektroninis paštas yra kaupiami naujienų prenumeravimo tikslu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami Jus informuoti apie paslaugas bei renginius.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija (jūsų gimimo data) su trečiais asmenimis. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Lankytojas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

VŠĮ „Žmogaus sveikatos centras“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šią privatumo politiką. Naudodamiesi šio puslapio teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Slapukai

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Kam mes naudojame slapukus?

Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukais mes analizuojame Jūsų naršymo istoriją ir šiuos duomenis naudojame siekiant sudaryti Jums galimybę naudotis mūsų paslaugomis, statistinės analizės tikslams, norėdami, pateikti Jums komercinius ir reklaminius pasiūlymus.

Kokius slapukus mes naudojame?

Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Techninių slapukų pagalba  užtikrinama interneto svetainės funkcionalumą. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima  sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine. Techniniai slapukai taip pat užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant mūsų interneto svetainėje. Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.

Pavadinimas
Paskirtis
Galiojimo laikas
PHPSESSID
Naudotojo sesijos slapukas
Iki sesijos pabaigos
cookie_notice_accepted
Išsaugo vartotojo slapukų sutikimo būseną
1 metai
pum-4417
Išsaugo informaciją apie iššokantį naujienlaiškių prenumeravimo langą
1 mėn.
ga-disable-UA-*
Kontroliuoja analitinių slapukų veikimą pagal naudotojo pasirinkimą
Iki sesijos pabaigos

Analitiniai slapukai. Analitiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti mūsų interneto svetainės lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti mūsų interneto svetainės veikimą prie Jūsų poreikių ir norų. Analitinių slapukų pagalba analizuojame savo veiklą ir ką turime tobulinti. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota. Analitiniai slapukai gali būti panaudojami ir siekiant įvertinti mūsų reklaminių kampanijų tikslingumą.

Pavadinimas
Paskirtis
Galiojimo laikas
_ga
Analtinis Google Analytics programos slapukas, sekantis vartotojo veiksmus svetainėje. Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti.
2 metai
_gat
Analitinis Google Analytics programos slapukas, renka ir saugo informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje.
1 min.
_gid
Analitinis Google Analytics programos slapukas, renkantis statistinę informaciją apie naudotoją (slapukas nerenka jokių asmens duomenų, o suteikia kiekvienam vartotojui iD pagal savo apskaitą). Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti.
24 val.