Taro Psichologinis Portretas

Apie konsultaciją

Taro Psichologinis Portretas – metodas, kurio pagalba sudaroma esminė  charakteristika – instrukcija, apie žmogaus būdą, charakterį, elgesį, kitaip sakant, psichologinis žmogaus paveikslas. Gimimo datoje esantys skaičiai yra konvertuojami į Taro Arkanus.  Analizuojamos ir įvertinamos kelios dešimtys pozicijų, priklausomai nuo užklausos ir tikslo.

Jūs galite pamatyti, tarsi savo genetinį kodą, užrašytą simboliais, ženklais ir skaičiais, susidedantį iš archetipinių energijų.
Psichologinio portreto analizei pakanka GIMIMO DATOS – jūsų unikalaus kodo.

Kam tai aktualu?

 

Ieškantiems ir norintiems pažinti ir suvokti save giliau, atrasti atsakymus į rūpimus klausimus.

Ką gausite konsultacijos metu?

Unikalų ir savitą vidinio pasaulio žemėlapį, kuriame matomi:

  • gyvenimo kelio scenarijai – vaikystė, branda, išminties amžius;
  • talentai, potencialas, galimybės;
  • baimės, ribojantys įsitikinimai, įpročiai, prisirišimai;
  • vertybės, troškimai, kas motyvuoja veikti;
  • savirealizacija, gyvenimo misija;
  • jums aktualių klausimų apžvalga.

Kuomet sąmoningai pažįstame savo prigimtį, talentus, baimes, troškimus, galime numatyti būsimas elgesio strategijas ir tikslingai jas pasirinkti, greičiau atrasti atsakymus į rūpimus klausimus, gauti vidinę ramybę ir aiškumą, kaip gyventi paprastai.

Konsultacijos kaina ir trukmė

 

88 Eur – iki 1 val.

Psichologinio portreto pavyzdys (shema)

Apie metodo autorę

Psichologinio portreto metodą, kurio pagalba galime pamatyti savo gyvenimo scenarijus, atrasti naujas galimybes, atskleisti savo paslėptus sugebėjimus, išsiaiškinti pamokas, kurias turime išmokti ir rasti efektyvius būdus, kaip tikslingai naudotis suteiktais resursais, sukūrė daugiau nei prieš 20 metų Lenkijoje gyvenanti Ala Alicija Kšanovskaja, kuri yra ne tik trečios kartos gamtos žinių ir paslapčių paveldėtoja (jos mama ir močiutė buvo gydūnės, žolininkės, užkalbėtojos), bet ir filologė, ezoterikė. Alicija yra parašiusi kelias dešimtis knygų ne tik apie Taro, runas, „Psichologinį portretą“, bet ir augalų, akmenų magiją, išleidusi unikalią Taro kortų kaladę, pritaikytą darbui ir jos sukurtam metodui.

Psichologinis portretas – tai Taro archetipų, numerologijos, astrologijos ir psichologijos simbiozė. Ši metodika yra gyva ir nuolat pasipildo naujomis įžvalgomis.  Pati autorė yra atlikusi kelis šimtus tūkstančių konsultacijų, padėdama žmonėms rasti atsakymus, teisingus sprendimus, pamatyti priežastis.

Psichologinio portreto analizė pagal Taro archetipus, tai galimybė pažinti save giliau ir išanalizuoti savo prigimtinį potencialą, energijas. Šio metodo dėka galime suprasti, kokiu geriausiu būdu išreikšti save, realizuoti profesinėje, kasdienėje veikloje. Suvokti, kokie  įsitikinimai, baimės ar vaikystėje suformuoti stereotipai trukdo judėti link norimų tikslų. 

Atpažintos energijos gali būti keičiamos, koreguojamos, ir žmogus pats sprendžia, ką jam teks išmokti, o ką reikia keisti. Tai įrankis, leidžiantis atrasti savo vidinę išmintį, gylį, tyrumą.

Pažinkite save

„Kuo būti, kokių tikslų siekti ir kuriuo keliu eiti – širdies glūdumoje žino kiekvienas.
Šio metodo dėka galime prisiminti tai, ką jau seniai žinojome, pasižiūrėti į situaciją kitu kampu, pasinaudoti galimybe pakeisti nebetenkinančią kasdienybę, pažvelgti į savo vidų.” (A.A.Kšanovskaja)

Tyrinėkite