Taro Psichologinis portretas

Apie konsultaciją
Tai savęs pažinimas per Taro archetipus pagal GIMIMO DATĄ. 

  • Gyvenimo kelio scenarijai – vaikystė, branda, išminties amžius.
  • Talentai, potencialas, galimybės.
  • Įpročiai, prisirišimai, baimės.
  • Vertybės, troškimai, savirealizacija, gyvenimo misija.
  • Jums aktualių klausimų apžvalga.

Kam tai aktualu?
Ieškantiems ir norintiems pažinti ir suvokti save giliau, atrasti atsakymus į rūpimus klausimus.

Kodėl tai svarbu?
Kiekvienas žmogus turi savitą vidinio pasaulio žemėlapį. Kai sąmoningai pažįstame save, savo talentus, baimes, troškimus, žinome elgesio strategijas, greičiau randame atsakymus į klausimus – kas aš esu, kodėl šiame pasaulyje gyvenu? Tuomet ateina vidinė ramybė, aiškumas ir paprastumas. 

Konsultacijos kaina ir trukmė

100 Eur/iki 2 val.

  •  

Psichologinio portreto pavyzdys (shema)

Psichologinis portretas, tai Vidinio pasaulio žemėlapis, kuriame galime pamatyti savo gyvenimo scenarijus, atrasti naujas galimybes, atskleisti savo paslėptus sugebėjimus. Išsiaiškinti pamokas, kurias turime išmokti ir rasti efektyvius būdus, kaip tikslingai naudotis suteiktais resursais.

Psichologinis portretas tai psichologinės analizės metodika Taro kortomis, pagal gimimo datą. Ją sukūrė daugiau nei prieš 20 metų Lenkijoje gyvenanti Ala Alicija Kšanovskaja, kuri yra ne tik trečios kartos gamtos žinių ir paslapčių paveldėtoja (jos mama ir močiutė buvo gydūnės, žolininkės, užkalbėtojos), bet ir filologė, ezoterikė. Alicija yra parašiusi kelias dešimtis knygų ne tik apie Taro, Runas, „Psichologinį portretą“, bet ir augalų, akmenų magiją, išleidusi unikalią Taro kortų kaladę, pritaikytą darbui ir jos sukurtam metodui.

Psichologinis portretas – tai Taro archetipų, numerologijos, astrologijos ir psichologijos simbiozė. Ši metodika yra gyva ir nuolat pasipildo naujomis įžvalgomis.  Pati autorė yra atlikusi kelis šimtus tūkstančių konsultacijų, padėdama žmonėms rasti atsakymus, teisingus sprendimus, pamatyti priežastis.

Psichologinio portreto analizė pagal Taro archetipus, tai galimybė pažinti save ir išanalizuoti savo prigimtinį potencialą, talentus, gebėjimus, energijas. Šio metodo dėka galime suprasti, kokiu geriausiu būdu išreikšti save, realizuoti profesinėje, kasdienėje veikloje. Suvokti, kokie  įsitikinimai, baimės ar vaikystėje suformuoti stereotipai trukdo judėti link norimų tikslų. 

Atpažintos energijos gali būti keičiamos, koreguojamos, ir žmogus pats sprendžia, ką jam teks išmokti, o ką reikia keisti. Tai įrankis, leidžiantis atrasti savo vidinę išmintį, gylį, tyrumą.

Greita portreto peržiūra leidžia suvokti ir gauti trumpą esminę  charakteristiką – instrukciją, apie žmogaus būdą, charakterį, elgesį, kitaip sakant, susidaryti psichologinį žmogaus paveikslą. Galima praleisti ilgas valandas, gilinantis į Psichologinį portretą ir kalbėti apie asmenį, įvertinant kelias dešimtis pozicijų, tačiau tikslas – atrasti atsakymus į rūpimus klausimus.

Taigi, jūs galite pamatyti kai ką panašaus į genetinį kodą, užrašytą simboliais, ženklais ir skaičiais, susidedantį iš archetipinių energijų, su kuriomis žmogus atėjo į šį pasaulį.

Psichologinio portreto analizei pakanka jūsų GIMIMO DATOS – jūsų unikalaus kodo.