Savęs pažinimas per Taro archetipus
Taro kortos

Taro kortos – tai instrumentas, leidžiantis kalbėtis su mūsų pasąmone. 22 Didieji Arkanai – tai 22 energijos, kurios reiškiasi per kiekvieną iš mūsų. Jas galime pajausti, atpažinti ir valdyti. Tai 22 keliai, kuriais mes keliaujame per savo gyvenimą, per savo laiką žemėje, kas dieną, kas valandą, kas akimirką.

Kelionė šiais keliais mums leidžia pažinti, suvokti ar prisiminti save per archetipus ir simbolius. Atlikti savo materialių, sielos ir dvasios poreikių analizę.

Nukreipti savo psichinę energiją sveikatos, harmonijos, savirealizacijos link, tikslingai kurti savo gyvenimą.

Taro sistemą sudaro 78 kortos, skirstomos į 22 Didžiuosius Arkanus ir 56 Mažuosius Arkanus. Kiekviename Didžiojo Arkano paveikslėlyje yra perteiktas alegorinis įvairių būties aspektų ir skirtingų dvasinio tobulėjimo pakopų atvaizdavimas. Mažieji Arkanai nurodo praktinius gyvenimo aspektus, detalizuoja ir papildo Didžiuosius Arkanus, moko psichiką įvaldyti 4 stichijas: orą, ugnį, vandenį, žemę.

Kadangi Taro sistema yra daugiamatė, žemiau pavaizduoti Didieji Arkanai su trumpais paaiškinimais yra tik viena iš daugelio aspektų ir interpretacijų, skirta savęs pažinimui.

Taro Didieji Arkanai