Koučingas

Koučingo modelis, kurį naudoju savo konsultacijose

Koučingas – tai individualus susitikimas (ne grupėje), kada kuriamas lygiavertis pasitikėjimu ir pagarba grįstas ryšys. Sesijos metu užduodami klientui klausimai yra skirti tam, kad pats žmogus suprastų ir atrastų tinkamiausius sprendimus, skirtus tik jam. Kartu ieškome ir randame išeitis iš netenkinančių situacijų, galimybes, resursus ar pasitikėjimą savo jėgomis. Vesdama konsultacijas, laikantis koučingo standartų, atradau savo koučingo stilių, kuriame svarbiausia laikau „čia ir dabar“ būsenos sukūrimą ir išlaikymą, bei transformacinių elementų įtraukimą į koučingo sesijas.

Naudodama pirmines žinias, sesijoje pirmenybę teikiu kokybei, gyliui ir skaidrumui. Klientus skatinu atsiverti, mąstyti ir veikti.

2012 metais esu baigusi ICF (angl. International Coach Federationakredituotą mokymų programą (Programos trenerė: Lėda Turai-Petrauskienė, akredituota „Coaching Development“ Ltd trenerė, MCC kvalifikaciją (Master Certified Coach) ir daugiau nei 3000 praktinių koučingo valandų turinti koučingo specialistė), patvirtintą Tarptautinės koučingo federacijos (ICF) ,,Approved Coach Specific Training Hours” (ACSTH) kategorijoje. Mokymų programa atitinka ICF patvirtintas profesines kompetencijas ir standartus bei etikos kodekso nuostatas. Baigimo sertifikatas išduotas Coaching Development su ICF ACSTH žyma. 

Kiekvieną dieną Dievas kartu su saule siunčia mums galimybę pakeisti visa tai, kas daro mus nelaimingais. Ir kiekvieną dieną mes bandome apsimesti, kad šios galimybės nepastebime.“ (Paulo Coelo).

Tyrinėkite

Mokymai

Savęs pažinimas kitaip Tyrinėkite

Konsultacija,

konkrečiam klausimui

Dovana tau

prognozė SKAITYKITE