Išsirink konsultaciją

Psichologinis portretas

100

Trukmė iki 2 val.

Konsultacija, kurioje gausite daugiausiai informacijos apie save. Suvokimas, kokioje situacijoje esate šiuo metu. Priežasčių ir aplinkybių, įtakojusių esamą momentą, ieškojimas. Gebėjimas pamatyti galimus scenarijus ir priimti tinkamus sprendimus. Naudojamas „Psichologinio Portreto“ metodas pagal gimimo datą.

Konkretus klausimas

50

Trukmė 1 val.

Konsultacija skirta konkrečiam klausimui rasti atsakymą, kada jaučiamas užstrigimas situacijoje, sunku apsispręsti, ką pasirinkti, reikalinga išsigryninti vertybes, ieškote palaikymo užtikrintumui ir veiksmui. Ji skirta pakartotinam apsilankymui, visiems, kas kreipiasi antrą ir daugiau kartų.

Vaiko Psichologinis portretas

30

Trukmė 30 min.

Kviečiu į konsultacijas tėvus, auginančius 1-16 metų jaunąją kartą, suprasti ir pažinti savo vaikus, jų tikruosius sielos poreikius, leisti jiems vystytis, parodant kryptį, kurioje jie galės atskleisti savo prigimtines savybes ir talentus, susikurti pilnatvišką gerbūvį ar tiesiog būti laimingais. Konsultacijos metu kalbėsiu apie jūsų vaiko prigimtines savybes, talentus, palankiausias realizacijos kryptis, veiklas ir profesijas.
Savęs pažinimas

Tai savęs pažinimas per Taro archetipus. Pažink save tokį, koks esi. Prisimink savo pradžią. Tobulink tai, ką turi geriausia. Būk atviras ir laisvas.
Gyvenimo kelio scenarijai: vaikystė, branda, išminties amžius, potencialas ir galimybės. Savirealizacija, talentai, troškimai, vertybės, misija, baimės, prisirišimai, įpročiai. Jums aktualių klausimų apžvalga.

Partnerystė, santykiai

Tėvų ir vaikų, poros, verslo partnerių, augintinių santykiai, kaip galime juos pakeisti ir atrasti pusiausvyrą.
Tikrieji sielos poreikiai – kodėl atsiranda pasipriešinimas. Kaip praeities patirtys veikia dabartį. Savo potencialo išlaisvinimas ir naudojimas. Kaip ribojančius įsitikinimus paversti į palaikančius įsitikinimus. Pasirinkimo, suderinamumo klausimai.

Profesija, savirealizacija

Prigimtinės savybės ir talentai. Kaip juos išnaudoti savo profesijoje ir darbe, kasdienėje veikloje. Pasirinkimų variantai, galimybės, maksimalus potencialo panaudojimas. Šiuolaikinės profesijos.
Kodėl tai svarbu?
Kiekvienas žmogus yra unikalus, turintis savo pašaukimą realizuoti gyvenimo užduotis.

TARO PSICHOLOGINIS PORTRETAS – tai METODAS, kuriame naudojama žmogaus gimimo data. Kortos nekrenta atsitiktine tvarka, jos išskaičiuojamos, remiantis sudėtinga schema, panaudojant gimimo datos skaičius ir atsiranda virš  40 pozicijų su atitinkamais Taro archetipais. Tai žmogaus VIDINIO PASAULIO ŽEMĖLAPIS, kuriame matosi gyvenimo kelias – vaikystės, brandos etapai, atsispindi ribojantys įsitikinimai, po kuriais slepiasi baimės, talentai, gyvenimo misija. Parodomas kelias, kuriuo einant galima rasti harmoniją ir numatyti palankiausią scenarijų, suprasti kokias gyvenimo pamokas mokomės, o ką dar teks išmokti.
Galima rasti atsakymus, jei yra svarbūs pinigai, santykiai, sveikata, darbas, savirealizacija, profesijos pasirinkimas pagal talentus, gebėjimus. Poros suderinamumas – santykių analizė, dienos, mėnesio ar metų tendencijos ir palankiausios kryptys.
Sužinok, ką gali pakeisti jau šiandien.

Atsiskaitymas už konsultacijas

VšĮ Žmogaus sveikatos centras
Įmonės kodas 302569131
Tuskulėnų g. 33C, Vilnius, LT-09219

Sąskaita

LT054010051004119993
DnB bankas, kodas 40100