AkaŠa

akaša džekas makanis akaša sistema taro psichologija

Kas yra Akašos sistema?

Unikali dvasinio ugdymo ir holistinė energijų subalansavimo sistema, sukurta nusipelnusio Meistro dvasinio ir asmenybės vystymo srityje Džeko Makanio (Danija).

Daugiau apie Džeka Makanį skaityti čia...

Savęs pažinimo kelionės, gautos žinios ir patirtys padės suprasti save ir atskleisti neribotas galimybes“ (D. Makani)

Džekas Makani, psichoterapeutas, vienas pirmųjų Europoje NLP (neurolingvistinis programavimas) ir koučingo trenerių, jau 30 metų visame pasaulyje vedantis asmeninio tobulėjimo seminarus, yra įkūręs keletą NLP centrų, „Macani Academy“, kuriuose įkvepia žmones keisti savo mąstymą ir pildyti savo svajones. Šiuo metu Džeko Makani mokymų pagrindą sudaro jo paties atrasta Akašos dvasinio ugdymo sistema.

Džekas Makani gimė 1943 m. Kopenhagoje, Danijoje. Nuo jaunystės jis tarnavo Danijos kariuomenėje ir pasiekė majoro tarnybos laipsnį. Iširusi santuoka, kuomet Džekui buvo 46-eri metai, nuvedė jį į asmeninio ir dvasinio vystymosi kelią. Jo mokytojai: Ole Vadum Dahl (Danija), Tad James (JAV), John Overdurf (JAV) ir Julia Silverthorn (JAV).

1991 m. Džekas atsisakė tarnybos kariuomenėje, kad pilnai pasirengtų naujam gyvenimo etapui – mokymams ir psichoterapiniam darbui.

1993 m. pradėjo studijuoti Huno (Havajai) polinezijos šamanų tradicijas. Tuo laikotarpiu jis gavo ir iniciaciją į Reiki gydymo sistemą.

1997 m., išgyvenęs stebuklingą išgijimo iš mirtinos ligos atvejį, Džekas pakeitė savo vardą ir pavardę. Išvertus iš Havajų kalbos „makani” – reiškia vėjas, kuris atneša pokyčius. Kaip gilios dvasinės transformacijos rezultatas, Džekui atsiverė ryšio kanalas su Pakylėtais Mokytojais.

Nuo tada iki šiol jis toliau dirba su savo programa, vadovaudamas „Macani Academy“. Eidamas savo dvasinio vystymosi keliu, Džekas apsilankė švenčiausiose planetos vietose. Tokios vietos jam buvo: Havajai, Egiptas, Naujoji Zelandija, Velykų sala, Pietų Amerikos Andai, Šasta kalnas (Kalifornija), Jotunheimen (Norvegija), Islandijos ugnikalniai ir Troodos kalnas (Kipras).

1999 m. Džekas ir jo sesuo Anne-Marie Bremer iš savo dvasinių mokytojų gavo gydymo ir dvasinio vystymosi sistemos „Akasha“ perdavimą.

2010 m. Džekas ir Anne-Marie, dvasinės kelionės metu į Rumuniją, gavo rekomendacijas dėl Akaša sistemos atnaujinimo pagal energijos pokyčius, kurie šiuo metu vyksta planetoje.

Šiandien Džekas Makani keliauja po pasaulį ir veda mokymus, NLP, Self koučingą, laiko linijos transformavimo metodą ir Akaša dvasinio tobulėjimo ir gydymo sistemą.

D. Makani yra 3 knygų autorius: „Nuo kareivio iki šamano“ (danų kalba),  „Self-coaching“ (anglų kalba), „Koučingas pagal Jacką Makanį“ (lietuvių kalba). Taip pat šiuo metu jis rašo knygą apie Akašą.

„Akasha“ (sanskr.) reiškia šviesią dvasinę esybę, užpildančią visą erdvę – Visatos pirmapradiškumą.

Akašos sistema pagrįsta 27-ių galingų energijos simbolių  naudojimu, iš kurių kiekvienas turi savo paskirtį ir funkciją. Džekas Makanis simbolius gavo tiesiogiai iš savo dvasinių mokytojų. Tai yra daugiau nei 30 metų jo dvasinių paieškų ir įvairių tradicijų visame pasaulyje mokymų ir patirčių rezultatas.

Sistemą sudaro 11 lygių (iniciacijų), kurių metu gautos žinios yra integruojamos į kasdienio gyvenimo praktikas. Minimalus laiko tarpas tarp lygių yra 2 mėnesiai. Akašos sistemos seminarai organizuojami visame pasaulyje – Danijoje, Graikijoje, Nepale, Indijoje, JAV (Kalifornija), Peru, Gruzijoje, Armėnijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Lietuvoje (nuo 2010 metų). Šią sistemą jau yra pabaigusios kelios dešimtys Džeko mokinių visame pasaulyje. Tai suteikia jiems galimybę organizuoti ir vesti seminarus patiems, perduoti gautas žinias besidomintiems ir suteikti iniciacijas pasiruošusiems jas priimti.

Kam reikalinga ir naudinga Akaša? 

Atsakymai į sau iškeltus svarbius klausimus – Kas aš? Kodėl atėjau į šį pasaulį? Ką turiu čia padaryti?
Savęs pažinimas, potencialo atskleidimas ir įgalinimas.
Fizinės, emocinės, psichinės ir dvasinės sveikatos balansas, galimybė padėti sau ir kitiems, harmoningo gyvenimo palaikymas kiekvieną dieną.
Dvasinės sistemos Akasha pažinimas, ryšio su pasauliu sustiprinimas, pasitikėjimas savimi ir supančia aplinka. Galimybė atkurti žmogaus ryšį su Dieviškąja gamtos energija.

Individuali iniciacija 4-ių dienų programa Lietuvoje

1-a diena. Susipažinimas su sistema. Visatos modelis ir dėsniai. Žmogaus gyvybinė energija, struktūra. Stichijos.
2-a diena. Energinės sistemos valymas – kūno, proto, širdies išgryninimas, paleidžiant negatyvias mintis, emocijas ir fizinius negalavimus. Dinaminės meditacijos, kvėpavimas.
3-a diena. Iniciacija. Simbolių integravimas.
4-a diena. Praktika gamtoje. Išvyka į jėgos vietą – galios sustiprinimas. Ateities planavimas.
*Su savimi turėti kilimėlį jogos praktikai/meditacijai, švytuoklę, šviesią aprangą iniciacijai.

Individualios iniciacijos kaina

I lygis – 500 Eur, II lygis – 450 Eur
III lygis – 400 Eur
IV lygis (ir visi aukštesnieji) – 350 Eur
Išduodamas sertifikatas.
*Į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas (tik vasaros metu).
Smulkesnė informacija ir registracija 
tel.  8 698 25 282, Lina
el. paštu [email protected] 

Daugiau informacijos rasite čia
http://akasha-coach.com/makani-schedule

Pasidalink su savo draugais